Kandidater til stortinget


Sittende stortingsrepresentanter for Oslo SV

Kari Elisabeth Kaski, stortingsrepresentant for Oslo SV
E-post: kari-elisabeth.kaski@stortinget.no

Petter Eide, stortingsrepresentant for Oslo SV
E-post: petter.eide@stortinget.no

Kontaktinfo til alle SVs stortingsrepresentanter finner du her.


Kandidater til stortingsvalget 2021

Kari Elisabeth Kaski
E-post: kari-elisabeth.kaski@stortinget.no

Marian Hussein
E-post: marian.hussein@sv.no

Andreas Sjalg Unneland
E-post: andreas.unneland@sv.no / 938 83 464

Cato Brunvand Ellingsen
E-post: cbe@online.no

Stina Baarne Hassel
E-post: stina.hassel@gmail.com

Assad Nasir
E-post: post@assadnasir.com

Gunnell Erika Sandanger
E-post: gunnellsandanger@gmail.com

Vegard Kjendsli
E-post: vegard.kjendsli@vikenfiber.no

Mina Jørgensen Bergem
E-post: minajb.2000@gmail.com

Hans Ole Rian
E-post: hans.ole.rian@creokultur.no